איך מצטרפים למקום כמטפל?

קודם כל אנו מזמינים אתכם להגיע למקום לראות ולהתרשם בעצמכם. לאחר שהייתם אצלנו (יש לתאם ביקור מראש), נשלח לכם חוזה, דף נהלים ומחירון עם מדרג שעות שניתן לרכוש, תוכלו להתחיל לטפל בפועל לאחר שחתמתם על חוזה, קראתם את דף הנהלים, וביצעתם העברה בנקאית עבור בנק השעות שבחרתם ואשר המקום מציע לרכוש.

 

כיצד מזמינים קליניקה לשימוש בפועל?

מרכז 'אדם ועולמו' מפעיל את מערכת השכרת הקליניקות באמצעות תוכנה ייעודית אשר רושמת את כל המטפלים, מעדכנת את מספר הטיפולים שיש בידיהם, ורושמת אותם לפי הזמנתם בפועל. כאשר רוצים לקבוע מועד לטיפול, שולחים מייל, עם פרטים מדויקים: יום, תאריך, שעת התחלה ושעת סיום, ואנו חוזרים אליכם עם אישור שההזמנה בוצעה, ובאיזו קליניקה אתם רשומים.

 

מה עושים במקרה שהמטופל ביטל את הטיפול?

המקום מאפשר ביטול של הזמנת קליניקה עד שמונה בערב, ביום שלפני הטיפול, ללא חיוב כלל. במידה ומאיזושהי סיבה הטיפול התבטל לאחר מכן, על המטפל לשלם מחיר מלא עבור השעה שהזמין.

 

האם אפשר לתאם משבצת שבועית קבועה?

אפשר בהחלט, והדבר אינו מצריך מכם תשלום נוסף. משבצת קבועה מומלצת למי שמעוניין לסגור לעצמו פרקי זמן קבועים לטיפולים, למי שיש לו מפגשים שבועיים קבועים ומבקש לשמור על רצף. במקרה של משבצת קבועה הודעה על ביטול גם כן מתבקשת עד שמונה בערב שלפני, על מנת לא להיות מחוייבים, אולם תמיד נשמח לדעת לפני כן, על מנת להשתמש בחדר הפנוי עבור מטפלים ומטופלים נוספים.  

 

יש חנייה במקום?

המרכז ממקום בשכונת מגורים, וחשוב לנו לשמור על יחסי הרמוניה עם שכנינו, לפיכך אנו מבקשים מהמטפלים ומהמטופלים להחנות בחניון הייעודי שנמצא ממש מול הבית.

 

כיצד נכנסים למקום וכיצד נועלים?

כל מטפל חדש שמצטרף לנבחרת שלנו מקבל הנחייה מסודרת ופשוטה בנושא.